MENU

Pejabat Yang Dipertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
YDP Anuar Tuan Haji Anuar bin Awang Yang Dipertua 09-6182366 09-6182490 anuar_awang@terengganu.gov.my
Tuan Haji Khairil Anuar Bin Sheikh Mahmood Setiausaha 09-6182366 09-6182490 khairilanuar@terengganu.gov.my
Bahagian Pentadbiran dan Keurusetiaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn Hafidah binti Ahmad Shah Pn Hafidah binti Ahmad Shah Pembantu Tadbir (P/O) N22 09-6182366 09-6182490 hafidah@terengganu.gov.my
Bahagian Penguatkuasaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En Mohd Azam bin Arsad En Mohd Azam bin Arsad Pembantu Penguat Kuasa KP22 09-6182366 09-6182490
Unit Pusat Setempat OSC
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En Sukiza bin Adam En Sukiza bin Adam Penolong Jurutera OSC 09-6182366 09-6182490 sukiza@terengganu.gov.my
Pn Nor Asimah Binti Salleh Pn Nor Asimah Binti Salleh Pegawai Perancang Bandar dan Desa (OSC) 09-6182366 09-6182490 asimah84@terengganu.com
Bahagian Penilaian Dan Pengurusan Harta
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En Khalid Bin Awang En Khalid Bin Awang Penolong Pegawai Penilaian W32 09-6182366 09-6182490 Khalid@terengganu.gov.my
Bahagian Perkhidmatan Bandar Dan Perlesenan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En Arman Bin Alias En Arman Bin Alias Penolong Pegawai Kesihatan & Persekitaran U36 09-6182366 09-6182490 arman@terengganu.gov.my
En Mohd Zahari Bin Ibrahim En Mohd Zahari Bin Ibrahim Penolong Pegawai Kesihatan & Persekitaran U32 09-6182366 09-6182490 zahari@terengganu.gov.my
Pn Nurul Huda Binti Sahhidin Pn Nurul Huda Binti Sahhidin Penolong Pegawai Kesihatan & Persekitaran U29 09-6182366 09-6182490 nurulhuda@terengganu.gov.my