MENU

Pejabat Yang Dipertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tuan Haji Rozali Bin Salleh Yang Dipertua 09-6182366 09-6182490 rozali@terengganu.gov.my
Tuan Haji Khairil Anuar Bin Sheikh Mahmood Setiausaha 09-6182366 09-6182490 khairilanuar@terengganu.gov.my
Bahagian Pentadbiran
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn Wan Rohani Binti Wan Mahmood Pn Wan Rohani Binti Wan Mahmood Pembantu Tadbir Kanan (N22) 09-6182366 09-6182490 rohani@terengganu.gov.my
Bahagian Perundangan Dan Penguatkuasaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En Azami Bin Ali Pembantu Penguatkuasa Kanan (N22) 09-6182366 09-6182490 azami@terengganu.gov.my
Pn Rosidah Kamari Binti Baharum Pn Rosidah Kamari Binti Baharum Penolong Pegawai Undang-Undang 09-6182366 09-6182490 rosidah@terengganu.gov.my
Unit Pusat Setempat OSC
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn Nur Asimah Binti Salleh Pegawai Perancang Bandar dan Desa (OSC) 09-6182366 09-6182490 asimah84@terengganu.com
En Sukiza bin Adam Penolong Jurutera OSC 09-6182366 09-6182490 sukiza@terengganu.gov.my
Bahagian Penilaian Dan Pengurusan Harta
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En Khalid Bin Awang Penolong Pegawai Penilaian 09-6182366 09-6182490 Khalid@terengganu.gov.my
En Abdul Jamal bin Sulong Pembantu Tadbir (N22) 09-6182366 09-6182490 abduljamal@terengganu.gov.my
Bahagian Perkhidmatan Bandar Dan Perlesenan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En Arman Bin Alias Penolong Pegawai Kesihatan & Persekitaran Kanan (U32) 09-6182366 09-6182490 arman@terengganu.gov.my